Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przepraszaam za burmistrza Terespola

Utworzony przez polityk, 1 sierpnia 2009 r. o 01:34
Gość napisał:
http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails....baId=28166&
nie umiesz czytać? data aktualizacji to 11.01.2010 a dzisiaj już 18.02.2010
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gościo~ napisał:
[b]ale musi za korzystanie z hali płacić. W mieście nic nie ma za darmo[/b]
no i prawidłowo -a gdzie jest za darmo? ale kazdy ma jednakowe prawo-Chcesz korzystać idziesz płacisz i korzystasz nie wnika nikt czy jesteś z miasta ze wsi z gminy.A u wójta tak nie ma ! u wójta nie ma ani bib ,ani małych imprez z inicjatywy mieszkańców -NIE WOLNO I JUŻ rozumiesz na czym polega róznica? takie swietlice powinny tętnić imprezami jak komunie ,koszyczkowe spotkania jak dawniej bywao,czy 18-nastki a tu cisza -zamkniete i juz Iwaniuk nauczył przez te wszystkie lata ludzi do siedzenia cicho jak mysz pod miotłą.to on jest bogiem i carem -ma byc tak jak on chce i to jego problem -w tej kadencji to chyba przegiął na całej linii,bo coraz wiecej ludzi sie buntuje pzreciwko takiej dyktaturze.Wiem wiem zaraz powiecie że zrobił dużo -i ja tez to potwierdzam ale musi robic z ludźmi niestety NIC O NAS BEZ NAS -panie wójcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO - by żyło się lepiej P.S. By żyło się lepiej na FLORYDZIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no i prawidłowo -a gdzie jest za darmo? ale kazdy ma jednakowe prawo-Chcesz korzystać idziesz płacisz i korzystasz nie wnika nikt czy jesteś z miasta ze wsi z gminy.A u wójta tak nie ma ! u wójta nie ma ani bib ,ani małych imprez z inicjatywy mieszkańców -NIE WOLNO I JUŻ rozumiesz na czym polega róznica? takie swietlice powinny tętnić imprezami jak komunie ,koszyczkowe spotkania jak dawniej bywao,czy 18-nastki a tu cisza -zamkniete i juz Iwaniuk nauczył przez te wszystkie lata ludzi do siedzenia cicho jak mysz pod miotłą.to on jest bogiem i carem -ma byc tak jak on chce i to jego problem -w tej kadencji to chyba przegiął na całej linii,bo coraz wiecej ludzi sie buntuje pzreciwko takiej dyktaturze.Wiem wiem zaraz powiecie że zrobił dużo -i ja tez to potwierdzam ale musi robic z ludźmi niestety NIC O NAS BEZ NAS -panie wójcie
z tego co wiem gok chetnie udziela zgody na takie imprezy, tylko chetnych brakuje. w tamtym roku bez problemu zrobilem zabawe w naszej wioskowej swietlicy. takze... bez przesady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Za to w mieście do hali sportowej , Gok-u, szkoły każdy mieszkaniec chodzi jak chce , kiedy chce i robi tam co chce i to bez żadnego nadzoru. !!! Ty żeś chyba urwał się z choinki i niestety upadłeś na głowę.
Ani się nie urwałem z choinki ani tym bardziej nie upadłem na głowę. Czy ty myślisz że w tej wiosce nie ma ludzi którzy mogą się opiekować swoją świetlicą? Życie tętniło by tam od rana do nocy a tak stoi pustką. A zezwolenia na wynajem wydaje wójt, najpierw idzie się do niego a dopiero z łaskawie wydaną zgodą do GOK-u. Wiem co piszę bo się ostatnio informowałam w GOK-u. Mówię wam, wójt ma za mało pracy i jako dodatkową wziął opiekę nad świetlicą w Łobaczewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jambam napisał:
z tego co wiem gok chetnie udziela zgody na takie imprezy, tylko chetnych brakuje. w tamtym roku bez problemu zrobilem zabawe w naszej wioskowej swietlicy. takze... bez przesady
a w jakiej to wiosce ?- to po pierwsze chetnie jako młody człowiek wziąłbym udział w takiej imprezie -nie pisz głupot jak nie masz pojecia co wyprawia wójt to po drugie a po trzecie to forum o burmistrzu -wiec nie wiem czemu piszecie tu o wójcie? O wójcie mozna pisac dużo więcej jego cynizm sarkazm i dyktatura sa znane powszechnie w kazdym urzędzie. Potocznie z przekąsem mówi sie -super wójt .Często wielu urzędników mówi tak -chyba on jest naprawde tak lubiany,że go ciagle wybieraja -ale powodem jego wyboru jest fakt ciemnoty ludzkiej -wydaje ten nędzny biuletyn,gdzie sa opisywane same sukcesy.W gminie Terespol nigdy nie napisano o porażkach sukcesem było sprzedanie Campingu w kobylanach po wcześniejszym remonciie generalnym ,sukcesem był pomysł na ratusz w szczerym polu - sukcesem było zamkniecie stołówek szkolnych i oddanie biznesu w ....prywatne ręce oj było jeszcze trochę sukcesów -a waznym było powierzenie prowadzenia Swietlicy wiejskiej w... i mozliwość organizowania wesel -a kto wówczas prowadził kontrole wpływów i wydatków ? Z tego co wiem to w tym czasie szły całkiem znaczące fundusze na utrzymanie świetlicy z budźetu gminy -jakoś nie umiem się doszukać wpływów do kasy gminy z tych wesel-ale to szło wszystko dobrze kontrolowane pozdrowienia dla elity wówczas trzymającej władze -chyba juz ona się jednak wykrusza powolutku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a w jakiej to wiosce ?- to po pierwsze chetnie jako młody człowiek wziąłbym udział w takiej imprezie -nie pisz głupot jak nie masz pojecia co wyprawia wójt to po drugie a po trzecie to forum o burmistrzu -wiec nie wiem czemu piszecie tu o wójcie? O wójcie mozna pisac dużo więcej jego cynizm sarkazm i dyktatura sa znane powszechnie w kazdym urzędzie. Potocznie z przekąsem mówi sie -super wójt .Często wielu urzędników mówi tak -chyba on jest naprawde tak lubiany,że go ciagle wybieraja -ale powodem jego wyboru jest fakt ciemnoty ludzkiej -wydaje ten nędzny biuletyn,gdzie sa opisywane same sukcesy.W gminie Terespol nigdy nie napisano o porażkach sukcesem było sprzedanie Campingu w kobylanach po wcześniejszym remonciie generalnym ,sukcesem był pomysł na ratusz w szczerym polu - sukcesem było zamkniecie stołówek szkolnych i oddanie biznesu w ....prywatne ręce oj było jeszcze trochę sukcesów -a waznym było powierzenie prowadzenia Swietlicy wiejskiej w... i mozliwość organizowania wesel -a kto wówczas prowadził kontrole wpływów i wydatków ? Z tego co wiem to w tym czasie szły całkiem znaczące fundusze na utrzymanie świetlicy z budźetu gminy -jakoś nie umiem się doszukać wpływów do kasy gminy z tych wesel-ale to szło wszystko dobrze kontrolowane pozdrowienia dla elity wówczas trzymającej władze -chyba juz ona się jednak wykrusza powolutku
głupoty to póki co wypisujesz ty i do tego nie umiesz czytać ze zrozumieniem. napisałem, że za pozwoleniem GOKu dostałem zgodę na zorganizowanie takiej zabawy. i o wojcie ani slowa nie wspomnialem (tym razem). pytasz gdzie ? wnioskujac po tym w jaki sposb piszesz i co piszesz, nie byl bys tam mile widziany. dla baranow jest koryto i chlewik. p.s dawno nie czytalem takiego belkotu. wypisujesz pier***y ktorych pewnie nasluchales sie od rodzicow i probujesz na forum zgrywac mądrale. proponuje znalezc bardziej wiarygodne zrodla i konstruktywniej krytykowac wojta. albo nie... oszczedz wstydu i wogole tego nie rob. zostaw to ludziom ktorzy znaja fakty a nie jakies zaslyszane szity.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jambam napisał:
głupoty to póki co wypisujesz ty i do tego nie umiesz czytać ze zrozumieniem. napisałem, że za pozwoleniem GOKu dostałem zgodę na zorganizowanie takiej zabawy. i o wojcie ani slowa nie wspomnialem (tym razem). pytasz gdzie ? wnioskujac po tym w jaki sposb piszesz i co piszesz, nie byl bys tam mile widziany. dla baranow jest koryto i chlewik. p.s dawno nie czytalem takiego belkotu. wypisujesz pier***y ktorych pewnie nasluchales sie od rodzicow i probujesz na forum zgrywac mądrale. proponuje znalezc bardziej wiarygodne zrodla i konstruktywniej krytykowac wojta. albo nie... oszczedz wstydu i wogole tego nie rob. zostaw to ludziom ktorzy znaja fakty a nie jakies zaslyszane szity.
tak masz rację dla baranów jest chclewik a koryto? no cóż zalezne od chlewika i gospodarza -twoje jest chyba bardzo marne ,a kontynuując dalej nie lubię bywać w gronie osób mało inteligentnych obrzucających innych niewybrednymi epitetami.Ja nikogo nie obrażam, ale teraz posłużę się twoim słownictwem,to nie wiem czy obrażę kogoś czy nie -sam oceń -po pierwsze kulturalnie zapytałem o miejsce takiej imprezy (czytaj zabawy) a to chyba nie jest tożsame z zaproszeniem skoro cos organizujesz to nie wstydź się powiedziec gdzie -dlaczego nie pochwalisz sie tym co robisz? wstydzisz się? -po drugie nawet nie chciałbym jechac na zabawę którą organizowałes rok temu, a którą się tak jeszcze podniecasz -musiało to byc wydarzenie na skalę gminnego chlewiku i baranów w nim urzędujących(wg,twojego słownictwa) -a to nie dla mnie. -po trzecie musisz byc mało aktywny co zreszto widac i czuc skoro ci na to pozwolili -nie czuli twojej aktywności więc machnęli ręką i ci dali tę salę- inaczej zwalczali by ciebie czując niejako zagrożenie dla ich bezczynności na niwie wydarzeń kulturalnych taka jest prawda -pozdrawiam -trzymaj się cieplutko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie lubię bywać w gronie osób mało inteligentnych obrzucających innych niewybrednymi epitetami[/quote] a ja nei lubie internetowej chuliganki ktora pisze bzdury nie znajac faktow epitetow nie bylo zadnych, jezeli je rozrozniasz.
Gość napisał:
-po pierwsze kulturalnie zapytałem o miejsce takiej imprezy (czytaj zabawy) a to chyba nie jest tożsame z zaproszeniem skoro cos organizujesz to nie wstydź się powiedziec gdzie -dlaczego nie pochwalisz sie tym co robisz? wstydzisz się?[/quote] napisałeś, że jako człowiek (chyba nawet bardzo) młody, chciałbyś się pojawić [quote name='Gość' post='236823' date='19.02.2010, 09:41:34']-po drugie nawet nie chciałbym jechac na zabawę którą organizowałes rok temu, a którą się tak jeszcze podniecasz -musiało to byc wydarzenie na skalę gminnego chlewiku i baranów w nim urzędujących(wg,twojego słownictwa) -a to nie dla mnie.
na jaką skalę i gdzie - nigdy się nie dowiesz. zresztą tak jak napisałeś "to nie dla ciebie". zgodze sie w 100%. [quote name='Gość' post='236823' date='19.02.2010, 09:41:34']-po trzecie musisz byc mało aktywny co zreszto widac i czuc skoro ci na to pozwolili -nie czuli twojej aktywności więc machnęli ręką i ci dali tę salę- inaczej zwalczali by ciebie czując niejako zagrożenie dla ich bezczynności na niwie wydarzeń kulturalnych taka jest prawda -pozdrawiam -trzymaj się cieplutko
chciałem zrobić impreze dla mlodziezy w mojej wsi i udalo sie. wszyscy fajnie sie bawili i nie bylo zadnego klopotu z niczym (ani nikim). nie mi, a tym bardziej nie tobie jest oceniac moja aktywnosc. poza tym - to twoje "zagrożenie dla ich bezczynności" jest wyssane z palca (pewnie mamy albo taty). nie wiesz kolego co sie w gminie dzieje, nie jestes blisko tych spraw a wypisujesz bohomazy zeby wywolac jakies poruszenie. mi do chwalenia wojta tez jest daleko. ale patrzac na takie belkoty jak wypisujesz np. ty... zalamuje rece. tak jak powiedzial kiedys pan cejrowski - "glupote albo sie ignoruje, albo sie z nia walczy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a w jakiej to wiosce ?- to po pierwsze chetnie jako młody człowiek wziąłbym udział w takiej imprezie -nie pisz głupot jak nie masz pojecia co wyprawia wójt to po drugie a po trzecie to forum o burmistrzu -wiec nie wiem czemu piszecie tu o wójcie? O wójcie mozna pisac dużo więcej jego cynizm sarkazm i dyktatura sa znane powszechnie w kazdym urzędzie. Potocznie z przekąsem mówi sie -super wójt .Często wielu urzędników mówi tak -chyba on jest naprawde tak lubiany,że go ciagle wybieraja -ale powodem jego wyboru jest fakt ciemnoty ludzkiej -wydaje ten nędzny biuletyn,gdzie sa opisywane same sukcesy.W gminie Terespol nigdy nie napisano o porażkach sukcesem było sprzedanie Campingu w kobylanach po wcześniejszym remonciie generalnym ,sukcesem był pomysł na ratusz w szczerym polu - sukcesem było zamkniecie stołówek szkolnych i oddanie biznesu w ....prywatne ręce oj było jeszcze trochę sukcesów -a waznym było powierzenie prowadzenia Swietlicy wiejskiej w... i mozliwość organizowania wesel -a kto wówczas prowadził kontrole wpływów i wydatków ? Z tego co wiem to w tym czasie szły całkiem znaczące fundusze na utrzymanie świetlicy z budźetu gminy -jakoś nie umiem się doszukać wpływów do kasy gminy z tych wesel-ale to szło wszystko dobrze kontrolowane pozdrowienia dla elity wówczas trzymającej władze -chyba juz ona się jednak wykrusza powolutku
bo to jest SUPER WÓJT i nikt mu tego nie odbierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚC napisał:
bo to jest SUPER WÓJT i nikt mu tego nie odbierze
tak -skoro taki super powinien gdzies wyżej awansować - moze juz czas pozwolic innym sie nauczyć tego co umie tez był bardzo młody jak został burmistrzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚC napisał:
bo to jest SUPER WÓJT i nikt mu tego nie odbierze [/quote]
bo to jest SUPER WÓJT i nikt mu tego nie odbierze[/quote] jest efektywny. bardzo ladnie wychodzi mu pozyskiwanie funduszy unijnych. chwala mu za to. ludzie nie zdaja sobie sprawy z tego ile pieniedzy mozna pozyskac "za frajer" i w jaki sposob je spozytkowac. [quote]tak -skoro taki super powinien gdzies wyżej awansować
ma ku temu podstawy jak najbardziej. jak wszyscy dobrze wiedza, efektywnosc naszego wojta co do pozyskiwania dotacji jest rozpoznawalna w calym kraju. [quote]moze juz czas pozwolic innym sie nauczyć tego co umie tez był bardzo młody jak został burmistrzem
ze tak powiem... HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt się sprawdził, to klasa, lepiej zmieńmy burmistrza, po co mamy się za niego tylko wstydzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wójt się sprawdził, to klasa, lepiej zmieńmy burmistrza, po co mamy się za niego tylko wstydzić.
co ty tu mieszasz ? zmieńmy burmistrza? to sobie zmieniaj -ale skoro chcesz zmieniac burmistrza to po co sie wypowiadasz w imieniu mieszkańców gminy i oceniasz wójta? ja jako mieszkaniec gminy mam dosłownie inne zdanie -Chcę zmiany wójta i tak będzie głosować moja rodzina i znajomi , a do burmistrza mi po prostu nic -niech mieszkańcy miasta oceniają jego pracę .A ty ? kim jesteś ze i tu i tu mieszasz ? o co ci chodzi? gdzie ta klasa wójta? ja znam raczej jego buttę i zarozumiałość.a w dotacjach unijnych doganiaja nas już wszystkie okoliczne gminy. -u nas nie zmienia sie już nic -wójt zajęty , budową ratusza w szczerym polu -pytanie tylko komu? za kilka lat w gminie Terespol będzie mniej ludzi niz w gminie Rokitno -tak ta klasa przyciąga wszystkich kogo moze a ty zmieniaj sobie miasto -powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co ty tu mieszasz ? zmieńmy burmistrza? to sobie zmieniaj -ale skoro chcesz zmieniac burmistrza to po co sie wypowiadasz w imieniu mieszkańców gminy i oceniasz wójta? ja jako mieszkaniec gminy mam dosłownie inne zdanie -Chcę zmiany wójta i tak będzie głosować moja rodzina i znajomi , a do burmistrza mi po prostu nic -niech mieszkańcy miasta oceniają jego pracę .A ty ? kim jesteś ze i tu i tu mieszasz ? o co ci chodzi? gdzie ta klasa wójta? ja znam raczej jego buttę i zarozumiałość.a w dotacjach unijnych doganiaja nas już wszystkie okoliczne gminy. -u nas nie zmienia sie już nic -wójt zajęty , budową ratusza w szczerym polu -pytanie tylko komu? za kilka lat w gminie Terespol będzie mniej ludzi niz w gminie Rokitno -tak ta klasa przyciąga wszystkich kogo moze a ty zmieniaj sobie miasto -powodzenia
Nie porównuj Rokitna do gminy Terespol. Wójt z gminy zrobił perełkę. Wiesz że w Polsce jest 2500 gmin, a gmina Terespol jak była prawie na końcu to dzisiaj jest w czołówce gmin w Polsce. Przejrzyj statystyki. TAKIEGO JAK IWANIUK DAJCIE NAM DO MIASTA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Nie porównuj Rokitna do gminy Terespol. Wójt z gminy zrobił perełkę. Wiesz że w Polsce jest 2500 gmin, a gmina Terespol jak była prawie na końcu to dzisiaj jest w czołówce gmin w Polsce. Przejrzyj statystyki. TAKIEGO JAK IWANIUK DAJCIE NAM DO MIASTA!!!!!
a gdzie ta perełka ? na czym ona polega? i dlatego doganiją nas właśnie takie gminy jak słusznie wspomniane wcześniej Rokitno ? dzisiaj drogi czy woda jak tam było juz wspominane nie wystarczą i to standart w większości gmin-na czym więc ta perełka polega?-powiesz? a propo on juz był burmistrzem w Terespolu -wiedział,że miastem nie da się tak łatwo zarządzać jak gminą.Chłopski elektorat jest bardziej potulny-za drogę do kościoła poszli wszyscy oddać głos -droga fajnie -ale dlaczego jest tyle ale -zabierzcie go do miasta -ja wam życzę aby on się na to zgodził w co wątpię -zdepczecie go w lot.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś ślepy i nie widzi zmian w gminie Terespol przez ostatnie 20 lat, to już mu nic chyba nie pomoże odzyskać równowagi psychicznej, trzeba się po prostu leczyć. A jak w Rokitnie tak samo, to już tylko Suchowola może pomóc. Terespolowi , który był do przodu w latach 90-tych , kiedy do gminy nie wolno było skierować równiarki na piaskowo-błotne drogi, dziś brakuje jeszcze parę kadencji dobrej koniunktury do dorównania i znacznie lepszego gospodarza , nie takiego od satelity czy czołgu nepelskiego. Tak dobrego okresu rozkwitu Gminy nie było jeszcze nigdy w historii tych stron, czy to się komuś nie podoba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic niewiedzący napisał:
a gdzie ta perełka ? na czym ona polega? i dlatego doganiją nas właśnie takie gminy jak słusznie wspomniane wcześniej Rokitno ? dzisiaj drogi czy woda jak tam było juz wspominane nie wystarczą i to standart w większości gmin-na czym więc ta perełka polega?-powiesz? a propo on juz był burmistrzem w Terespolu -wiedział,że miastem nie da się tak łatwo zarządzać jak gminą.Chłopski elektorat jest bardziej potulny-za drogę do kościoła poszli wszyscy oddać głos -droga fajnie -ale dlaczego jest tyle ale -zabierzcie go do miasta -ja wam życzę aby on się na to zgodził w co wątpię -zdepczecie go w lot.-
jakoś w żadnych rankingach tego doganiania nie widać zarówno w ilości inwestycji jak i wykorzystania funduszy unijnych. Jakiś czas temu był ranking pozyskanych środków przez samorządy w całym województwie ( zamieszczony był w słowie podlasia) Obejmował on ostatnie 4 lata czyli już można było zobaczyć kto daje sobie lepiej z pozyskiwaniem środków : wójt czy burmistrz. a teraz wyniki gmina w czołówce(pierwsza 10) a miasto Terespol bodajże koło 140 miejsca więc masz realną ocene , takich rankingow było trochę więcej np gazeta prawna itp tylko że tam miasto wogóle się nie załapało Więc nie najeżdzaj na elektorat bo jak widać dobrze robi. Jak masz jakieś merytoryczne argumenty to pokaż ranking czy inne wiarygodne niezależne źródło że sąsiedzi się lepiej rozwijają bądź są lepiej zarządzani. zapewne i tak się nie doczekamy więc szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację jak patrzę na Terespol, mam wrażenie ,że tu czas się zatrzymał 20 lat temu, nie potrzeba mi żadnych rankingów. Tylko im intrygi w głowach jak tobie, a to satelita, ato czołg , a to łobaczewska świetlica i tam inne dyrdymały .Zamiast wziąć się za miasteczko ,zajmują się głupstwami, z tego nic dobrego dla naszego miasta nie będzie, niech z sąsiadów biorą wzór, bo mi wstyd za takich działaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Masz rację jak patrzę na Terespol, mam wrażenie ,że tu czas się zatrzymał 20 lat temu, nie potrzeba mi żadnych rankingów. Tylko im intrygi w głowach jak tobie, a to satelita, ato czołg , a to łobaczewska świetlica i tam inne dyrdymały .Zamiast wziąć się za miasteczko ,zajmują się głupstwami, z tego nic dobrego dla naszego miasta nie będzie, niech z sąsiadów biorą wzór, bo mi wstyd za takich działaczy.
bo ruskie granice zamkneli. i unia weszla. nie ma handlu i kontaktow, niema rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...